O firmie

Firma F.U.B. "TOMASZEK" specjalizuje się głównie w pracach ziemnych z wykorzystaniem lekkiego sprzętu budowlanego: minikoparki, miniładowarki oraz wywrotki do 3,5t. Swoją działalność prowadzimy na terenie województwa Podkarpackiego i Małopolskiego, głównie w powiecie Dębickim, Tarnowskim i Jasielskim. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne i sprzętowe umożliwiające sprawne realizowanie zleceń a także bardzo dobry kontakt z klientem.

Jesteśmy kreatywną firmą, która do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, oferując fachowe doradztwo i własne pomysły podczas realizacji.

Profil działalności:

Podstawowym obszarem działalności firmy jest realizacja prac ziemno - budowlanych w charakterze głównego wykonawcy, jak również w charakterze podwykonawcy, przygotowując grunt do dalszych prac.

Nasze usługi:

  • brukarstwo
  • usługi minikoparką
  • usługi miniładowarką
  • usługi transportowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie realizacji prac ziemnych i  budowlanych o różnym charakterze przygotowania stanów surowych czy adaptacji terenów budowlanych, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi.

Naszym klientom służymy radą w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań technicznych zmniejszających koszty lub podnoszących jakość wykonywanej usługi w ramach ustalonej ceny.